Susisiekti AKCIJOS

ISTORIJOS, VERTOS PASIDIDŽIAVIMO

„Ąžuolų terasos“ – tai ketvirtasis ir paskutinis išskirtinę gyvenimo kokybę siūlančios ir pripažinimo sulaukusios „Antakalnio terasų“ gyvenvietės etapas. Jau baigtuose „Eglių terasų“, „Beržų terasų“ ir „Pušų terasų“ namuose įsikūrė daugiau nei 650 laimingų šeimų, kuriančių savo sėkmės istorijas. „Antakalnio terasų“ gyvenvietė ne kartą nominuota tarptautiniuose bei Lietuvos konkursuose ir pelniusi apdovanojimus konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT ekoprojektas“ už svarų indėlį į žaliųjų statybų vystymą bei urbanistinį kompleksą.

KOKYBĖ, NEPAVALDI LAIKUI

„Ąžuolų terasas“ auginame naudodami natūralias ir kokybiškas medžiagas bei taikydami energiją taupančius sprendimus, užtikrinančius namų ekonomiškumą ir kuo mažesnį poveikį aplinkai. Juk tokie ir turi būti namai – tvirti, ekonomiški, atsparūs laiko tėkmei, bet kartu jaukūs bei tausojantys gamtą.

VIETA, BRANGINANTIEMS TRADICIJAS

Gyvenvietė įsikūrusi Antakalnyje – prestižinėje Vilniaus dalyje, kuri užburia gamtos ramybe ir sostinės tradicijomis. Ten, kur grynas oras ir natūrali aplinka sugyvena su išvystyta infrastruktūra ir visais didmiesčio patogumais, o tradicijos dera su modernumu.

JŪSŲ UNIKALIEMS POREIKIAMS

„Ąžuolų terasose“ savo šeimos legendą susikursite patys. Jums teliks išsirinkti namus iš daugiau nei dviejų dešimčių skirtingų būsto planų variantų, o jei norėsite išvengti įsirengimo šurmulio, tuo pasirūpinsime mes, pasiūlydami Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį pilnos būsto apdailos paketą.

Patogiu Jūsų gyvenimu rūpinsimės nesustodami ties namų slenksčiu – pirmieji „Ąžuolų terasų“ aukštai bus skirti komercijai, o paslaugų spektras dėliojamas atsižvelgiant į naujakurių poreikius. Gyventojų privatumą užtikrinsime, kurdami uždarus vidinius kiemus.

RAMYBĖ, DOVANOTA GAMTOS

Gyvenkite ranka pasiekiamos natūralios gamtos kaimynystėje – šalia kvapnaus pušyno, žaliųjų poilsio erdvių ir gyvų medžių supamų dviračių takų. Aplinkoje, savaime kuriančioje natūralią būtį.

STATYBOS PABAIGTOS

„Ąžuolų terasų“ statybų darbai pabaigti – pirmieji gyventojai jau įsikūrė.

PATIKIMOSE RANKOSE

UAB „MG Valda“ – viena pirmaujančių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje. Siekdami kiekvieną būstą paversti svajonių namais, apgalvojame kiekvieną detalę, kad organiškai integruotume mūsų pastatus į juos supančią aplinką.

LAIMINGI NAUJAKURIAI

Didžiausią džiaugsmą mums kelia laimingi naujakuriai. „Antakalnio terasų“ gyvenvietė geru žodžiu minima bei rekomenduojama daugybės gyventojų, jau įsikūrusių savo svajonių namuose.

ATSILIEPIMAI

Ieškojome būsto mūsų šeimynai gražioje, žalioje, patogioje Vilniaus vietoje ir jį suradome „Antakalnio terasų“ pirmojo etapo projekte – „Eglių terasos“. Smagu matyti, kaip vidiniame mūsų kieme susitinka visos gyventojų kartos: nuo pačių mažiausiųjų iki garbingo amžiaus kaimynų. Stebėdama savo studentę dukrą ir pradinuką sūnų, jau dabar pagalvoju, kaip smagu ir patogu bus vežioti anūkus netoliese esančiame skulptūrų parke ar žaisti su jais mūsų uždarame kieme.

Auksė iš "Eglių terasų"

Gyvenu projekte „Eglių terasos“. Turiu didelę terasą, kurioje mėgstu auginti gėles. Net auginu nuosavą eglutę, kurią pasipuošiu per Kalėdas. O bendrai – tai myliu Antakalnį, nes tai mano vaikystės rajonas, ir visiems rekomenduočiau šį projektą. Ypač tiems, kurie myli gamtą.

Sibilė iš "Eglių terasų"

„Beržų terasų“ projektas man pasirodė idealus ir atitinkantis visus mano reikalavimus. Užsirezervavau butą ir laukiau kol jį pastatys. Tikrai nenusivyliau ir likau labai sužavėta rezultatais. Butas man labai patiko, pastato kokybė tikrai nenuvylė, teritorijos apželdinimas labai sužavėjo ir bendravimas su „MG Valdos“ darbuotojais visada buvo konstruktyvus ir rezultatyvus.

Jurinta iš "Beržų terasų"

Mums reikėjo, kad kiemas, kuriame bėgios mūsų vaikai, būtų didelis, žalias, įdomus vaikams, saugus ir uždaras nuo gatvių bei automobilių. Mums reikėjo, kad netoliese būtų parkas, prekybos centras, viešojo transporto stotelė, darželis ir mokykla. Mums reikėjo, kad butas būtinai būtų Antakalnio mikrorajone, nes tai man ir mano šeimai mylimiausia bei žaliausia Vilniaus miesto dalis šalia Neries upės. Taigi, šiai dienai, tik „Pušų terasų“ projektas atitiko visus mūsų norus ir biudžetą.

Viktoras iš "Pušų terasų"

Gyvendami pamilome šią vietą, aplinką, išsilavinusius, mandagius ir taktiškus kaimynus, betarpišką bendravimą. Jaučiamės savi ir tarp savų. Stipri ir neabejinga bendruomenė yra labai didelis šio kvartalo privalumas. Mūsų šeima kitos vietos Vilniuje gyventi neįsivaizduoja. Čia viskas patogu ir ranka pasiekiama. 5 minutės miškeliu ir tu jau mieste. Mums tai tikri namai.

Guoda iš „Beržų terasų“