Susisiekti AKCIJOS

Slapukų politika

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

ATSILIEPIMAI

Ieškojome būsto mūsų šeimynai gražioje, žalioje, patogioje Vilniaus vietoje ir jį suradome „Antakalnio terasų“ pirmojo etapo projekte – „Eglių terasos“. Smagu matyti, kaip vidiniame mūsų kieme susitinka visos gyventojų kartos: nuo pačių mažiausiųjų iki garbingo amžiaus kaimynų. Stebėdama savo studentę dukrą ir pradinuką sūnų, jau dabar pagalvoju, kaip smagu ir patogu bus vežioti anūkus netoliese esančiame skulptūrų parke ar žaisti su jais mūsų uždarame kieme.

Auksė iš "Eglių terasų"

Gyvenu projekte „Eglių terasos“. Turiu didelę terasą, kurioje mėgstu auginti gėles. Net auginu nuosavą eglutę, kurią pasipuošiu per Kalėdas. O bendrai – tai myliu Antakalnį, nes tai mano vaikystės rajonas, ir visiems rekomenduočiau šį projektą. Ypač tiems, kurie myli gamtą.

Sibilė iš "Eglių terasų"

„Beržų terasų“ projektas man pasirodė idealus ir atitinkantis visus mano reikalavimus. Užsirezervavau butą ir laukiau kol jį pastatys. Tikrai nenusivyliau ir likau labai sužavėta rezultatais. Butas man labai patiko, pastato kokybė tikrai nenuvylė, teritorijos apželdinimas labai sužavėjo ir bendravimas su „MG Valdos“ darbuotojais visada buvo konstruktyvus ir rezultatyvus.

Jurinta iš "Beržų terasų"

Mums reikėjo, kad kiemas, kuriame bėgios mūsų vaikai, būtų didelis, žalias, įdomus vaikams, saugus ir uždaras nuo gatvių bei automobilių. Mums reikėjo, kad netoliese būtų parkas, prekybos centras, viešojo transporto stotelė, darželis ir mokykla. Mums reikėjo, kad butas būtinai būtų Antakalnio mikrorajone, nes tai man ir mano šeimai mylimiausia bei žaliausia Vilniaus miesto dalis šalia Neries upės. Taigi, šiai dienai, tik „Pušų terasų“ projektas atitiko visus mūsų norus ir biudžetą.

Viktoras iš "Pušų terasų"

Gyvendami pamilome šią vietą, aplinką, išsilavinusius, mandagius ir taktiškus kaimynus, betarpišką bendravimą. Jaučiamės savi ir tarp savų. Stipri ir neabejinga bendruomenė yra labai didelis šio kvartalo privalumas. Mūsų šeima kitos vietos Vilniuje gyventi neįsivaizduoja. Čia viskas patogu ir ranka pasiekiama. 5 minutės miškeliu ir tu jau mieste. Mums tai tikri namai.

Guoda iš „Beržų terasų“